احیایی در بازار خودرو وجود ندارد


احیایی در بازار خودرو وجود ندارد

اخبار بورسا: سعید موتمانی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران گفت: در حال حاضر نشاط در بازار خودرو وجود ندارد. می توان گفت بازار به خواب رفته و از سوی دیگر قدرت خرید مردم کاهش یافته و شفاف نبودن جزییات واردات خودرو مشتریان همیشگی بازار را منتظر روشن شدن این موارد به ویژه کرده است. واردات خودرو اما در روزهای اخیر قیمت دلار در بازار آزاد افزایش یافته و این موضوع باعث گران شدن خودروها شده است.

موتمنی درباره زمان مناسب برای خرید خودرو گفت: اگر می بینید خودرو یک کالای مصرفی است و قرار است برای مصرف روزانه استفاده شود، تفاوت چندانی ندارد و در هر شرایطی که احساس می کنیم باید خودرو را بخریم. نیاز اما اگر از نظر سرمایه گذاری و بازدهی بخواهیم آن را بخریم، شرایط متفاوت است و مواردی مانند نرخ دلار و بحث واردات در آن نقش دارد و سرمایه گذار منتظر می ماند تا حالت مناسب تری بخرد.

رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه های خودرو تهران به خریداران خودرو توصیه کرد: برای خرید خودرو به بنگاه های تجاری معتبر که دارای پروانه کسب هستند مراجعه کنند در این صورت اگر مشکلی پیش آمد قابل حل است. اما اگر به سراغ فروشندگان غیرمجاز بروند یا فریب تبلیغات فضای مجازی را بخورند و خودروی چند میلیونی ارزان تر بخرند، قطعا سرمایه خود را از دست خواهند داد.

در حال حاضر تیبا با افزایش یک میلیون تومانی 200 میلیون تومان، ساینا اس با افزایش دو میلیون تومانی به 218 میلیون تومان، کوییک پلاس با افزایش یک میلیون تومانی به 306 میلیون تومان و کوئیک اس با افزایش سه میلیون تومانی. میلیون تومان به قیمت 266 میلیون تومان در بازار به فروش می رسد.

همچنین در محصولات ایران خودرو، دنا پلاس توربو 6 سرعت دستی با افزایش 5 میلیون تومانی با قیمت 481 میلیون تومان، پژو پارس با افزایش دو میلیون تومانی با قیمت 318 میلیون تومان و پژو 206 تیپ سه با قیمت افزایش سه میلیون تومانی با قیمت 344 میلیون تومان معامله می شود.

احیایی در بازار خودرو وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید