اجرای زنده حمیدرضا ترکاشوند و امیر عظیمی در برنامه عاشقانه


اجرای زنده حمیدرضا ترکاشوند و امیر عظیمی در برنامه عاشقانه

به گزارش روابط عمومی گروه، نمایش «عاشقانه» به نویسندگی مشترک محمد چرمشایر و باچمن عباسپور و طراحی و کارگردانی شهرام گیل آبادی از آخرین روز بهار در سالن شماره یک پردیس تئاتر شهرزاد اجراهای خود را آغاز می کند. امیر عظیمی، حمیدرضا ترکاشوند، سیما تیرانداز، شقایق فراهانی، ژاله صامتی (به ترتیب روی صحنه رفتن) به ایفای نقش می پردازند که فروش بلیت آن از سه روز اول امروز آغاز شده است و در بخش هایی از این اجرا امیر عظیمی و حمیدرضا ترکاشوند خوانندگی و اجرای زنده دارند. همچنین فرانک جواهری، فرشتک رشوند آهی و مریم رشوند آهی بازیگران این نمایش هستند.
عوامل دیگر در این نمایش ممکن است: مدیر تولید و طراح تیزر: مهدی گودرزی، دستیار کارگردان و طراح: یاس سنجری، دستیار کارگردان و مدیر صحنه: کیمیا آجیرک، دستیار: فاطمه گیل آبادی، دستیاران صحنه: دیوان عباسی، پرماچی آباخی، فرهاد فرامرزی، نوید شاعر قسمت اول : میلاد موسوی، شاعر قسمت پایانی: امید صباغ نو، ملودی: امیر عظیمی، تنظیم موسیقی: پوریا حیدری، مدیر هنری و طراح گرافیک: محسن سلیمانی، صداگذاری و آهنگسازی: صادق داوری فر، مدیر ارتباطات و روابط عمومی: امیر پارسائیانمهر، مشاور رسانه ای: مریم رودبارانی، طراحی تبلیغات مجازی: رضا صبور.
این خبر در نهایت یادآوری می شود، علاقه مندان می توانند از امروز یکشنبه برای تهیه بلیت نمایش «عاشقانه» به سایت تیوال مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید