آیا سوله های مستعمل وجود دارد؟


آیا سوله های مستعمل وجود دارد؟

بر اساس گزارش بازار کار ساختمانی خانه اویم شاهانه: سوله دست دوم این روزها که قیمت آهن بالا رفته بازار کانکس های دست دوم داغ شده است اما این سوال پیش می آید که آیا واقعا این میزان کانکس دست دوم طبیعی است؟ و آیا سوله سازانی که سوله را به عنوان سوله مستعمل می فروشند واقعی هستند یا خیر؟

با ما همراه باشید زیرا گزارش بسیار خوبی برای شما آماده کرده ایم.

سوله دست دوم
سوله دست دوم

خبرنگاران ما برای اطلاع از این موضوعات تصمیم گرفتند با یکی از بهترین شرکت های سوله سازی کشور به نام نوین سوله و مدیرعامل این مجموعه جناب آقای مهندس خمان عسکریان به گفت و گوی پرسش و پاسخ بپردازند. به دنبال آن ما می پردازیم

بازار خرید و فروش سوله دست دوم

سوال اول: با توجه به بازار خودروهای فرسوده، عرضه و تقاضا یکسان است؟

هومان عسکریان: خیر به هیچ عنوان برابر نیست و در واقع حجم تقاضا بسیار بیشتر از عرضه توسط مالکان است و به جرات می توان گفت که تقاضا صدها برابر عرضه واقعی است.

– پس این سوله های دست دومی که توسط سوله سازان به مردم عرضه می شود از کجا می آیند؟

خوب در پاسخ به این سوال باید گفت: ما در بازار ورق های دست دوم بی کیفیت داریم و قیمت این ورق ها نصف قیمت ورق مرغوبی مانند ورق سیاه فولاد مبارکه است و در واقع سوله سازان از این ورق ها استفاده می کنند. برای ساخت سوله با نام کانکس دست دوم به خریداران پیشنهاد می شود و این کار از نظر کارشناسی بسیار اشتباه و خطرناک است و مجموعه سوله های جدید با کلیک بر روی لینک سعی کرده مشکلی را آشکار کند. این مقاله را در زیر وارد کنید.

سوله دست دوم

سوله دست دوم
سوله دست دوم

عکسی که در بالا مشاهده می کنید عکسی از شرکت حوله بافی است که به دلیل استفاده از فولاد دست دوم نامرغوب در واقع بر اثر بارش برف سقوط کرده است.

– این ورق های دست دوم چگونه تهیه می شوند؟

سازندگان سوله برای ساخت این نوع سوله ها از ورق های نورد، ورق لوله ای یا ورق مخزن استفاده می کنند.

در واقع به عنوان مثال در شرکت های نفت و گاز از لوله هایی با ضخامت زیاد و قطر زیاد استفاده می شود و این لوله ها پس از فرسوده شدن در هنگام تعمیرات اساسی با لوله های فولادی جدید جایگزین می شوند. این در حالی است که این لوله ها به عنوان ضایعات به خریداران فروخته می شود و خریداران این لوله ها را بریده و باز می کنند و دوباره به ورق تبدیل می کنند.

کاغذ دست دوم
کاغذ دست دوم

مثال بالا عکس این ورق های رول شده است.

– چطور اینقدر قاطعانه می گویید که عرضه واقعی به اندازه تقاضا نیست؟

خیلی ساده است، کافی است کمی عمیق تر نگاه کنید تا متوجه شوید که خرید کالسکه دست دوم یک دروغ بزرگ است!! به این موضوع خیلی مختصر اشاره می کنم:

ببینید سوله ها معمولا فقط در زمین های صنعتی ساخته می شوند و عملا یک زمین صنعتی بدون سوله کاملا بی مصرف است و اساسا مانند آن ماشین بدون موتور و بنزین است. و نکته بعدی اینکه سوله فقط در زمینی با کاربری صنعتی یا تفریحات ورزشی و فرهنگی محدود ساخته می شود. بنابراین با این تعاریف، فرض ما یک سوله در زمین صنعتی است، حال تصور کنید مالک چه دلایلی ممکن است بخواهد یک سوله در زمین صنعتی خود بفروشد:

  • نیاز به پول: در واقع این چیز بسیار اشتباه است، چرا؟ زیرا اولاً این سوله را به قیمت آهن قدیمی از صاحب می خرند و واقعاً این سوله با این زمین ارزش دارد و هر کدام بدون دیگری ارزش کمتری دارد و اگر مردی بخواهد سوله خود را بفروشد. بدون زمین برای پول، او باید فکر کند که پس از مدتی مجبور به خرید یک سوله جدید با قیمت دو برابر فروش می شود.
  • می خواهند سوله را گسترش دهند: آنها می توانند به راحتی همان سوله را با هزینه بسیار کمتر بزرگ کنند
  • و بسیاری موارد دیگر که در مقاله خرید اسکله کارکرده به آنها پرداخته ایم.

ما روش بهتری با قیمت کمتر پیشنهاد می کنیم، برای اطلاع از قیمت روی قیمت سوله کلیک کنید

تصویر a9fb0aa3d0499e5d27e79a87f2920b1f35ecc81c

– پیشنهاد شما به کسانی که قصد خرید سوله دست دوم را دارند چیست؟

کارفرمایان و کارگران عزیزی که به فکر این نوع سرپناه هستند باید مقالات ما را مطالعه کنند که لینک هایی را در این مقاله قرار داده اید تا با کلیات این صنعت آشنا شوید، ما سعی کرده ایم تمامی حقایق را به اطلاع مردم عزیزمان برسانیم. این مقالات .. و در واقع حتی به آنها یاد دادیم که اگر مجبور به خرید گاری دست دوم شدند به چه نکاتی توجه کنند تا از کلاه خود نیفتند و حداقل به کالسکه های دست دوم واقعی برسند. ضمناً در سایت سوله جدید می توانند با یک نوع کانکس سازی آشنا شوند که قیمت آن نسبت به سوله دست دوم بسیار کمتر است و کیفیت آن نیز عالی است.

منبع: سایت نوین سوله

www.novinsole.com

توجه : این مقاله یک تبلیغ است گزارش ما هیچ نظر یا مسئولیتی در قبال محتوا و محصولات آن نداریم مالک نیست.

دیدگاهتان را بنویسید