آخرین عکس نوید محمدزاده و فرشته حسینی پس از انتشار خبر ممنوع الکاری


نوید محمدزاده بازیگر سرشناس ایرانی است که به همراه همسرش برای فیلم برادران لیلا در جشنواره کن حضور دارد. بوسه جنجالی این زوج جوان جنجال زیادی به پا کرد و شایعه ممنوعیت عکسبرداری آنها را تشدید کرد. در ایران فور فان جدیدترین عکس نوید محمدزاده را مشاهده می کنید

جدیدترین عکس نوید محمدزاده

عکس جدید زوج فیلم جنجالی

جدیدترین عکس نوید محمدزادهآخرین عکس از نوید محمدزاده بازیگر

واکنش معاونت سینمایی وزیر ارشاد به خبر ممنوع الکاری نوید محمدزاده و فرشته حسینی

اخباری مبنی بر توقیف نوید محمدزاده و فرشتک حسینی پس از توقیف فیلم «برادران لیلا» منتشر شد، اما معاون روابط عمومی معاونت سینمایی حوزه سینما این موضوع را تکذیب کرد و تاکید کرد که تصمیمی در این زمینه اتخاذ نشده است.

فرشاد شیرزادی: یزدان عشیری، رئیس اداره روابط عمومی معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همشهری آنلاین گفت: این خبر صرفاً یک نوع گمانه زنی است و تنها بر اساس شنیده ها نقل می شود. و درست نیست.”

جدیدترین عکس نوید محمدزادهنوید محمدزاده

وی ادامه داد: اصلی ترین خبر قابل اعتبار و استناد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خبر عدم تایید صلاحیت فیلم «برادران لیلا» تا اطلاع ثانوی است. این خبر را به راحتی می توان با پخش زنده اخبار ما در رسانه های کشور با اشاره به موضوعی که اکنون در اختیار شما و مخاطبانتان قرار می دهم تایید کرد.

یزدان عشیری تاکید کرد: ممنوعیت القاری نوید محمدزاده و همسرش موضوع دیگری است. رفتار محمدزاده غیرقانونی نبود، اما عصبانی شدن عده ای خلاف عرف بود. این جنبش مجازات می خواهد نه مجازات. بهتر است هنرمندان ما از فرصت های بین المللی به نفع فرهنگ این سرزمین استفاده کنند. «تاکنون هیچ نتیجه رسمی در مورد محرومیت القاری نوید محمدزاده و همسرش به دست نیامده است.

فرشتک حسینی و همسرشفرشتک حسینی و همسرش

وی در پاسخ به این سوال که احتمال ممنوعیت فعالیت نوید محمدزاده و فرشه حسینی در حاشیه جشنواره کن به دلیل رفتارهایشان چقدر است، به همشهری آنلاین گفت: در این میان به مردم توصیه می کنم به گمانه زنی ها توجه نکنند و التهاب ایجاد نکنند. موضوع بیهوده. .

اینستاگرام و همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید